Przewodnik „TATRY” z serii Galileos

29 września 2012

Tatry przewodnik ilustrowanyPrzyroda, a zwłaszcza ta nieskalana ręką człowieka – dziewicza, potrafi być tak piękna, że obcowanie z nią pobudza wszystkie nasze zmysły i koi wszelkie zmartwienia.

Nasz kraj – Polska, potrafi nas zaskoczyć różnorodnością natury, mamy bowiem nie tylko morze, małą pustynię, bory, puszcze, krainę jezior mazurskich, ale również niezwykłe i tajemnicze góry.

Tatry są piękne o każdej porze roku, czy to lato czy zima krajobrazy Tatrzańskiego Parku Narodowego olśniewają nas swoją różnorodnością.

Aby wędrować po górach przyda nam się dobry przewodnik. Polecamy ilustrowany przewodnik z mapami z serii Galileos wydawnictwa turystycznego PLAN pt. „Tatry”.

Na 180 stronach przybliża on nam przyrodę Tatr. Zawiera: atlas Tatr w skali 1:27 500, 16 wycieczek z profilami, 135 opisanych atrakcji, podaje czasy przejść na popularnych i widokowych szlakach, rzuty jaskiń oraz informator teleadresowy.

Przewodnik oprócz dokładnych opisów mieści wiele pięknych zdjęć. To doskonała pozycja dla początkujących turystów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Podhalu i zaplanować wycieczkę po górach.

Zobacz podobne recenzje książek

 

Komentarz

  • Marta 7 sierpnia 2013 at 13:03

    Bardzo ciekawy przewodnik i bardzo przydatny w wędrówce po Tatrach. Wiele ciekawostek i fajnych zdjęć. Polecam.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *