„Jesteś tylko diabłem” – Joe Alex

26 listopada 2013

Joe Alex Jesteś tylko diabłemKiedy w bogatej rodzinie dochodzi do tajemniczego samobójstwa, jej członkowie zwracają się do słynnego pisarza powieści kryminalnych, aby ten spróbował rozwiązać zagadkę i uwolnił ich od strachy, w którym żyją. Smaku całej sprawie dodaje fakt, że o zbrodnię podejrzany jest sam… Diabeł. A takiego mordercę nie będzie łatwo ująć.

Joe Alex wyrusza do posiadłości, w której miejsce mają niezwykłe wydarzenia. A na miejscu odkrywa, że przykre wydarzenia mogą być wynikiem sięgającej wiele pokoleń wstecz działalności zamożnej rodziny. Czy naprawdę wszystkiemu winne jest polowanie na czarownice i położona niedaleko Diabla Skała? Czy dla głównego bohatera to naprawdę droga do piekieł?

Joe Alex po raz kolejny serwuje nam niesamowitą historię z podwójnym dnem i wieloma wątkami, które mają naprowadzić czytelnika na zły trop. Wartka akcja i pojawiające się co krok zagadki nie pozwalają ani na sekundę się nudzić. Czy morderstwa mają związek z testamentem starszej Pani? A może z pracą jej męża w zamorskich koloniach? A może tylko doszukujemy się elementów układanki, których nie ma?

Jeśli lubisz kryminały, ta pozycja jest obowiązkowa na Twojej liście. Gorąco polecamy!

Zobacz podobne recenzje książek

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *