„Tron szarych wilków” – Cinda Williams Chima

19 marca 2014

Tron szarych wilkówHan Alister przebywa w Oden’s Ford. Nie wie, że jest tam także księżniczka Raisa. Zakochani w sobie nawzajem nie zdają sobie sprawy z faktu, że mają się na wyciągnięcie ręki, ani też jakie tajemnice skrywają przed sobą nawzajem.

Kiedy pewnego dnia Raisa znika w tajemniczych okolicznościach, a uczniowie szkoły odnajdują ciała asasynów, każdy podejrzewa, że ona również zginęła. Alister wierzy jednak, że żyje i wraz z Amonem ruszają na jej poszukiwania.

Tron szarych wilków” to trzecia część z cyklu „Siedem królestw„. Opowiada dalsze losy Hana i Raisy, których ścieżki mimo wielu przeciwieństw ciągle się przenikają. Ich uczucie nabiera blasków, kiedy Han ratuje jej życie w kryzysowej sytuacji. Nie oznacza to jednak, że już bez przeszkód mogą być razem.

Powrót księżniczki do królestwa Fells nie jest łatwy. Pokonując wiele przeszkód, wychodząc naprzeciw przeciwnościom, stara się za wszelką cenę odzyskać dziedzictwo, które może nie być jej udziałem. Ponawiane ataki na jej życie nie podnoszą na duchu. A serce ciągle przeszkadza w podejmowaniu rozsądnych decyzji.

Zobacz podobne recenzje książek

 

Ocena autora recenzji

„Tron szarych wilków” – Cinda Williams Chima

 • 7/10
  Okładka książki
 • 8/10
  Autor
 • 8/10
  Stopień zainteresowania
 • 8/10
  Fabuła
 • 9/10
  Zakończenie

PLUSY

MINUSY

Komentarz

 • Michał 3 kwietnia 2014 at 11:35

  Polecam wszystkim wszystkie 3 części. Książki są naprawdę wciągające a wszystko czyta się jednym tchem.

   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *