„Karmazynowa korona” – Cinda Williams Chima

28 kwietnia 2014

Okładka książki Karmazynowa KoronaHistoria jak wiadomo, zatacza krąg… magiczny krąg pełen miłości, zdrady, wojny i pożądania.

Dwoje młodych kochanków staje w obliczu tajemnic świata, których nigdy nie śnili. Królestwo Fells drży w posadach przed nowym zagrożeniem, które bardzo realnie wdziera się w jego granice. Młoda królowa musi podejmować odważne decyzje, aby zachować przy życiu tych, których obdarowała uczuciem, a jednocześnie mieć na względzie dobro królestwa.

Nieposkromiony Han odkrywa wielką moc drzemiącą w pradawnych podaniach, w których prawdziwość już mało kto wierzy. Odkrywa największe bogactwo, które odziedziczył po swym dawnym przodku. Czy jednak to okaże się wystarczające, aby uratować świat, jaki zna?

Najnowsza z serii „Siedem Królestw” książka „Karmazynowa Korona” to porywająca historia, od której ciężko się oderwać. Świat magów i wspaniałych wojowników na nowo wpisuje się do współczesnej literatury. Historia miłości osadzona w realiach magii i odważnych wojowników. Historia o nadziei i zdradzie. Historia o sojuszach i wojnie – to świat „Siedmiu Królestw”. A zakończenie… nad wyraz błyskotliwe.

Zobacz podobne recenzje książek

 

Ocena autora recenzji

„Karmazynowa korona” – Cinda Williams Chima

 • 7/10
  Okładka książki
 • 8/10
  Autor
 • 9/10
  Stopień zainteresowania
 • 9/10
  Fabuła
 • 1/10
  Zakończenie

PLUSY

MINUSY

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *