Opowiem Ci mamo co robią koty – Nasza Księgarnia

14 lipca 2016

Wśród książek dla dzieci jest bardzo dużo takich, które trzeba po prostu mieć, nie da się obok nich przejść obojętnie. Taka właśnie jest książka wydawnictwa Nasza Księgarnia pod tytułem Co robią koty. Książka należy do serii Opowiem Ci mamo. Autorka: Nikola Kucharska.

Co robią koty Kucharska

Jest to książka w przeważającej mierze obrazkowa, kierowana do najmłodszych czytelników. Cudowne ilustracje umieszczono na kartonowych stronach, więc dziecko doskonale poradzi sobie z ich odwracaniem. Książka tez wytrzyma wielokrotne niezdarne kartkowanie i ucieszy na pewno nie jedno pokolenie maluchów.

Jest to książka do szukania. Autorka daje nam różne zadania np przykład wskazać najkrótszą drogę, która dojedziemy z przytuliska do domu czy wydedukować kogo przestraszyła się żabka w paru miejskim.

Co robią koty Kucharska

Co robią koty Kucharska

Z książki dzieci dowiedzą się co robią koty, w jakich pozycjach lubią spać, dlaczego warto adoptować kota oraz co w kocie siedzi.

Wspaniała, śmieszna, pięknie ilustrowana książeczka. Idealny prezent dla miłośników kotów.

Co robią koty Kucharska

Warto kupować takie książki dla dzieci, bo z doświadczenia wiem, że są one wertowane często i nie nudzą się. Maluchy często powracają do przeglądania takich obrazkowych książeczek. Można tu snuć wiele historii o tym co dzieje się na ilustracjach. Kreatywna, mądra książka. Polecam!

Zobacz podobne recenzje książek

 

Ocena autora recenzji

"Opowiem Ci mamo co robią koty" - Nikola Kucharska

 • 9/10
  Autor
 • 10/10
  Okładka książki
 • 10/10
  Stopień zainteresowania
 • 9/10
  Fabuła
 • 9/10
  Zakończenie

PLUSY

MINUSY

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *