„Jesteś tylko diabłem” – Joe Alex

26 listopada 2013

Joe Alex Jesteś tylko diabłemKiedy w bogatej rodzinie dochodzi do tajemniczego samobójstwa, jej członkowie zwracają się do słynnego pisarza powieści kryminalnych, aby ten spróbował rozwiązać zagadkę i uwolnił ich od strachy, w którym żyją. Smaku całej sprawie dodaje fakt, że o zbrodnię podejrzany jest sam… Diabeł. A takiego mordercę nie będzie łatwo ująć.

Joe Alex wyrusza do posiadłości, w której miejsce mają niezwykłe wydarzenia. A na miejscu odkrywa, że przykre wydarzenia mogą być wynikiem sięgającej wiele pokoleń wstecz działalności zamożnej rodziny. Czy naprawdę wszystkiemu winne jest polowanie na czarownice i położona niedaleko Diabla Skała? Czy dla głównego bohatera to naprawdę droga do piekieł?

Joe Alex po raz kolejny serwuje nam niesamowitą historię z podwójnym dnem i wieloma wątkami, które mają naprowadzić czytelnika na zły trop. Wartka akcja i pojawiające się co krok zagadki nie pozwalają ani na sekundę się nudzić. Czy morderstwa mają związek z testamentem starszej Pani? A może z pracą jej męża w zamorskich koloniach? A może tylko doszukujemy się elementów układanki, których nie ma?

Jeśli lubisz kryminały, ta pozycja jest obowiązkowa na Twojej liście. Gorąco polecamy!

GD Star Rating
loading...
"Jesteś tylko diabłem" - Joe Alex, 4.0 out of 5 based on 5 ratings

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *