Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu – Kevin Hogan, James Speakman

9 listopada 2016

Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu - okładka książkiUkryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu to książka skierowana do osób które chcą poznać praktyczne sposoby wywierania wpływu na innych.

„Obserwując i przewidując zachowania ludzi, możesz nauczyć się na nie reagować i sterować działaniem innych za sprawą odpowiednich słów i właściwej mowy ciała. (…). Wszystko, co obecnie masz czy kiedykolwiek będziesz mieć, wszystko, czym się staniesz, co zrobisz i czego doświadczysz, uzyskasz wraz z innymi ludźmi i dzięki nim. Perswazja to samo życie!”

Książka Kevina Hogana i Jamesa Speakmana, ekspertów w dziedzinie perswazji,  ukazuje wiele sposobów wpływania na emocje czy też działanie innych ludzi w sposób zupełnie niewidoczny dla nich!

Na ponad 250 stronach książki autorzy opisują ukryte strategie służące zmienianiu przekonań, taktyki ukrytej perswazji oraz szereg obserwacji na temat ludzi i ich zachowań.

Dzięki tej książce możemy naprawdę nauczyć się słuchać swoich rozmówców, zarażać innych swoimi pomysłami i wpływać na innych w  taki sposób aby otrzymać to czego chcemy!

Dzięki opanowaniu podstaw psychologii oraz istotnych elementów dotyczących mowy ciała możemy naprawdę zdobyć to czego chcemy i to na takich warunkach jakie SAMI ustalimy!

Jeżeli wciąż nie wierzysz, że to możliwe – koniecznie sięgnij po książkę „Ukryta perswazja. Psychologiczne taktyki wywierania wpływu”.

 

2 komentarze

  • Robert 15 listopada 2016 at 10:23

    Naprawdę super książka, szczególnie polecałbym ją osobom początkującym. Doświadczeni ludzie, z mnóstwem tego typu szkoleń mogą się nudzić czytając ten poradnik.

     

  • Halina 29 grudnia 2016 at 11:41

    Fajna pozycja dla początkujących, porady są wciąż skuteczne. Polecam.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *